Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní kuličkové pero značky Lamy z kolekce Al-Star, která zaujme nadčasovým a nekomplikovaným designem.
Pero má tělo z kvalitního eloxovaného hliníku, který dodá psaní nedocenitelnou lehkost a doplňuje ho ergonomicky tvarovaná, trojhranná transparentní úchopová část. Nechybí ani odpružený kovový klip, praktický stiskací mechanismus a černá náplň M 16. Ladné linie, sladěná barevná kombinace a kvalitní materiály činí z pera ideální psací nástroj zejména pro mladou generaci.
TIP: Ke kuličkovému peru využijete i náplň M 16 tloušťky 0,5 mm, 0,7 mm nebo 1,0 mm.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Červená |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Hliník |
| Hmotnost | 0.0174 |
| Šířka | 3 cm |
| Výška | 16.2 cm |
| Délka | 3 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz