Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Luxusní kuličkové pero značky Lamy z kolekce Dialog, která ztělesňuje rafinovanost a inovativní design.
Pero má trojúhelníkové tělo se zkoseným zakončením z nerezové oceli s titanovým povrchem. Nechybí ani lesklé pochromované detaily, praktický stiskací mechanismus a černá náplň M 16. Inovativní technické zpracovaní a prvnotřídní materiály kolekce Dialog zaručují maximální pohodlí při psaní.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s černou náplní.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Ocel, Titan, Chrom |
| Hmotnost | 0.108 |
| Šířka | 19.3 cm |
| Výška | 2.5 cm |
| Délka | 6.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz