Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Stylové kuličkové pero značky Lamy z kolekce Logo, která vyniká jednoduchým, funkčním a minimalistický designem.
Pero má tělo z leštěné nerezové oceli, které doplňuje ocelový klip. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus a černá náplň M 16. Moderní vzhled pera podtrhují červené detaily a jednoduché linie. Pero je skvělou volbou pro méně náročné uživatele, kteří hledají spolehlivý psací nástroj pro každodenní použití.
Pro pero jsou vhodné náplně typu M 16 o tloušťce 0,8 mm, 1 mm a 1,4 mm.
Dodáváno v dárkové krabičce s černou náplní.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Šedá, Červená |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Ocel |
| Hmotnost | 0.044 |
| Šířka | 3.5 cm |
| Výška | 17 cm |
| Délka | 7 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz