Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní kuličkové pero značky Lamy z kolekce Pur, která se pyšní čistým a jednoduchým designem, jehož hlavním prvkem jsou ladné linie.
Pero má matné tělo z nerezové oceli, které doplňují detaily z leštěné nerezové oceli. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus a černá náplň M 16. Díky svému jednoduchému a přesto působivému vzhledu si Lamy Pur bezpochyby získá mnoho příznivců.
Pro pero jsou vhodné náplně typu M 16 o tloušťce 0,8 mm, 1 mm a 1,4 mm.
Dodáváno v dárkové krabičce s černou náplní.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Ocel |
| Hmotnost | 0.0305 |
| Šířka | 6.5 cm |
| Výška | 18.2 cm |
| Délka | 2.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz