Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Elegantní kuličkové pero značky Lamy z kolekce Studio, která ztělesňuje unikátní styl, kdy se design blíží umění.
Pero má matné černé tělo z nerezové oceli, které doplňuje vysoce leštěný pochromovaný úchop a klip z nerezové oceli v originálním tvaru vrtule. Nechybí ani praktický otočný mechanismus a černá náplň M 16. Zcela nová interpretace a výjimečně přitažlivé tvary kolekce Studio inspirované moderními výtvarnými formami zaujme všechny milovníky originálních psacích nástrojů.
Pro pero jsou vhodné náplně typu M 16 o tloušťce 0,8 mm, 1 mm a 1,4 mm.
Dodáváno s černou náplní a v dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Ocel, Chrom |
| Hmotnost | 0.029 |
| Šířka | 6.5 cm |
| Výška | 18 cm |
| Délka | 2.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz