Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní kuličkové pero od značky Parker z modelové řady Jotter, která je designérskou klasikou zakládající si na kvalitě.
Pero v originálním barevném provedení má tělo z tvrzeného plastu, které doplňují detaily z nerezové oceli. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus, který slouží k vysunutí náplně.
Dodáváno s modrou nebo černou náplní a v papírové krabičce vyrobené z 95% z recyklovaného materiálu.
Gravírování: Na některá pera je možnost laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Hnědá, Červená |
| Materiál pera | Ocel, Plast |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.0114 |
| Šířka | 2.6 cm |
| Výška | 14.2 cm |
| Délka | 1.6 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz