Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Stylové kuličkové pero od značky Parker ze speciální edice Parker Jotter Global Icons, která je designérskou klasikou zakládající si na kvalitě.
Pero má tělo z nerezové oceli pokryté bronzovým lakem a zdobí ho laserem vyvedený vzor v designu města Řím. Edice Global Icons je vytvořena na počest nejvíce ohromujících měst planety. Peru nechybí ani praktický stiskací mechanismus, který slouží k vysunutí náplně a modrá nebo černá náplň.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s modrou nebo černou náplní.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Žlutá |
| Materiál pera | Ocel |
| Hmotnost | 0.0189 |
| Šířka | 5.2 cm |
| Výška | 17.6 cm |
| Délka | 3.2 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz