Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní kuličkové pero od značky Parker z modelové řady Jotter, která je designérskou klasikou zakládající si na kvalitě.
Pero má modré tělo z broušené nerezové oceli, které doplňují detaily z nerezové oceli pokovené chromem s leštěnou úpravou. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus, který slouží k vysunutí náplně.
Dodáváno s modrou nebo černou náplní a v designovém blistru, jehož podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
Gravírování: Na některá pera je možnost laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Šedá, Modrá |
| Materiál pera | Ocel, Chrom |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.038 |
| Šířka | 0.5 cm |
| Výška | 0.2 cm |
| Délka | 20.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz