Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Luxusní kuličkové pero od značky Parker z modelové řady Premier, která uchvátí svým výrazným a elegantním designem i materiály s vysokou odolností
Pero má tělo s jemnou vertikální strukturou, potažené pomocí techniky PVD odolnou matně černou vrstvou. V kombinaci s doplňky potaženými pomocí techniky PVD odolnou matně černou vrstvou tvoří dokonale sladěný celek. Nechybí ani praktický otočný mechanismus, který slouží k vysunutí náplně. Výrazný a sofistikovaný moderní design v kombinaci s dokonale zvládnutou technologií výroby psacích potřeb zaručuje uživatelům maximální komfort při psaní.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce a s černou náplní.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá |
| Barva náplně | Černá |
| Možnost gravírování | Ne |
| Hmotnost | 0.393 |
| Šířka | 11.9 cm |
| Výška | 4.6 cm |
| Délka | 19 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz