Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní kuličkové pero od značky Parker z modelové řady Vector, která na první pohled zaujme nekomplikovaným designem.
Pero má černé tělo z ušlechtilé nerezové oceli a spolu s doplňky z ušlechtilé nerezové oceli tvoří dokonale sladěný celek s moderním, ale nekomplikovaným designem. Nechybí ani praktický stiskací mechanismus, který slouží k vysunutí náplně. Díky léty i zákazníky prověřenému umění značky Parker je Vector psacím nástrojem, kterému můžete bez obav důvěřovat.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s černou nebo modrou náplní.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Materiál pera | Ocel |
| Možnost gravírování | Ne |
| Hmotnost | 0.012 |
| Šířka | 5.3 cm |
| Výška | 17.8 cm |
| Délka | 2.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz