Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Luxusní kuličkové pero značky Waterman z kolekce Carène v sobě kombinuje eleganci, styl a prvotřídní materiály.
Pero má mosazné tělo, které doplňuje víčko s vlnkovými rytinami pokovené stříbrem a nikl-paládiem. Nechybí ani praktický otočný mechanismus. Pero díky svému designu hravě obstojí u všech uživatelů zakládajících si na stylu a kvalitě psacích nástrojů. Každý z modelů Carène je živým důkazem originality této kolekce a poskytuje uživateli maximální komfort při psaní.
Dodáváno s modrou náplní v elegantní dárkové krabičce.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Šedá |
| Barva náplně | Modrá |
| Materiál pera | Mosaz, Palladium, Stříbro |
| Možnost gravírování | Ne |
| Hmotnost | 0.207 |
| Šířka | 9 cm |
| Výška | 18.5 cm |
| Délka | 4.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz