Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Kuličkové pero od značky Waterman z kolekce Hémisphère, která představuje jasný příklad čistého, jednoduchého a moderního designu.
Pero má zeleně lakované mosazné tělo a víčko v kontrastním tónu a v kombinaci s doplňky pokovenými paladiem působí nadčasově a moderně. Nechybí ani praktický otočný mechanismus a modrá náplň.
Dodáváno v dárkové krabičce.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Šedá, Zelená |
| Barva náplně | Modrá |
| Materiál pera | Mosaz, Palladium |
| Hmotnost | 0.021 |
| Šířka | 7 cm |
| Výška | 17.7 cm |
| Délka | 4 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz