Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Elegantní kuličkové pero značky Waterman z kolekce Perspective, která ztělesňuje modernost a originalitu psacích nástrojů.
Pero má mosazné tělo, kterému vévodí kombinace bílé a sametově černé v provedení lesklého a matného laku. Celkový moderní vzhled doplňují detaily pokovené palladiem a výrazný prstenec s rytinou. Perspective se pyšní praktickým otočným mechanismem a prvotřídními materiály, což z něj činí skvělého partnera i pro opravdu náročné uživatele zakládající si na stylu i na kvalitě. Díky svým benefitům pero hravě obstojí nejen při každodenním plnění povinností, ale také jako reprezentativní dárek.
Podoba klipu se může lišit dle aktuální skladové dostupnosti.
Dodáváno s modrou náplní a v elegantní dárkové krabičce.
Gravírování: Na některá pera je možnost laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Šedá, Bílá |
| Barva náplně | Modrá |
| Materiál pera | Mosaz, Palladium |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.199 |
| Šířka | 7 cm |
| Výška | 18 cm |
| Délka | 3.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz