Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Bronz
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
95 g
Vodotěsnost
200 m
Hodinky Luminox XS.0927 pocházejí z kolekce Navy SEAL. Model zaujme především svým kvalitně zpracovaným bronzovým pouzdrem a tritiovou luminiscencí LLT. Ta zajistí čitelnost hodinek ve tmě až na 15 let. Číselník chrání antireflexní safírové sklíčko a vodotěsnost je 200 metrů - vhodné na plavání i rekreační potápění.
Tento model má automatický pohon. Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci bronzového pouzdra s hnědým koženým řemínkem. Průměrem pouzdra 42 mm se řadí ke středně velkým hodinkám, které pohodlně sedí každé pánské ruce. Z funkcí nabízejí ukazatel data a dne v týdnu na 3. pozici.
Bronz má několik výhodných vlastností a díky jedné z nich byl vybrán jako kov pro nejnovější edici hodinek Luminox: jeho originální a jedinečná patina. Bronz na rozdíl od zlata a stříbra při styku se vzduchem a vodou rychle oxiduje a mění svou barvu. Tento oxidační proces dodává hodinkám zvláštní nazelenalý odstín, díky němuž jsou každé hodinky laděné do odstínů, kterým neodolají ani oddaní sběratelé hodinek. S novými hodinkami Luminox Sport Timer se doba bronzová vrací.
Tento model je vyroben v limitované edici 500ks na celý svět.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Luminox |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 95 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Sellita |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Bronz |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šedá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 24 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Trigalight |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy trigalight z polyamidu |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Název Luminox vznikl spojením slov Lumi (latinsky světlo) a Nox (latinsky noc). Značka byla založena v roce 1989 a nabízí hodinky s unikátní technologií LLT (samonapájející osvětlení - tritiové trubice), díky které na hodinky Luminox uvidíte za každých podmínek. Životnost luminiscence je až 25 let a je totožná s trigalightem značky Traser. Zárukou kvality je označení "Swiss Made".
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Hodinky Luminox vešly ve známost spoluprací s Navy SEAL, kdy dodali americkému námořnictvu speciálně vyvinuté hodinky pro noční mise. Následovaly objednávky od amerického letectva (Nighthawk Fighter Jet), elitních složek či Lockheed Martin. Dnes je Luminox synonymem pro spolehlivé, odolné hodinky osazené špičkovými technologiemi.
Více o značce Luminox se můžete dozvědět v našem článku.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Luminox.
Informace o výrobci: Mondaine Watch Ltd., Etzelstrasse 27, 8808 Pfäffikon/SZ, Švýcarsko / webshop-uk@luminox.com
Dobrý den,
děkujeme za upozornění na menší chybku v popisu produktu, kterou jsme již napravili. Pouzdro modelu XS.0927 je skutečně bronzové a ocelové je pouze dýnko.
Rádi bychom Vás za tento nález odměnili, pro více info nás kontaktujte prosím na náš email info@helveti.cz
S pozdravem Kateřina Jiříčková
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde:
Miroslav Klika 30. 12. 2022
“Dobrý den,pročítám popis u těhto hodinek a trochu tomu nerozumím. Na začátku je psáno,,odolné ocelové pouzdro,,a dále pak bronzové pouzdro.Pohledově to vypadá že ocelové je pouze dýnko hodinek. Děkuji.“