Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Stylová mechanická tužka značky Faber-Castell z kolekce E-Motion, která nechává vyniknout fascinujícím efektům ve špičkovém materiálu.
Tužka má pochromované kovové tělo s jemnými rytinami a matnou povrchovou úpravou, které doplňují detaily z pochromovaného matného kovu. Nechybí ani praktický otočný mechanismus, vyměnitelná pryž umístěná pod víčkem a tuha 1,4 mm odolná proti zlomení. Unikátní design a prvotřídní materiály jsou zárukou komfortu i při každodenním použití tužky.
Dodáváno v dárkové krabičce.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Mechanická tužka |
| Barva pera | Šedá |
| Materiál pera | Chrom, Kov |
| Hmotnost | 0.04 |
| Šířka | 2 cm |
| Výška | 1.8 cm |
| Délka | 14.5 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz