Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Největší předností mechanické tužky Rotring Rapid Pro je unikátní tvar, ale i moderní design. Čisté, hranaté linie ztělesňují nadčasovost, ale je to zejména šestiboké tělo s protiskluzovou rýhovanou úchopovou částí, které činí z tužky Rotring Rapid Pro ideální psací nástroj pro každou příležitost.
Mikrotužka Rotring Rapid Pro má mosazné tělo s lakovanou povrchovou úpravou a v kombinaci s detaily ve stejné barvě potvrzuje svoji nadčasovost a moderní styl. Její součástí je také vestavěná a vyměnitelná gumovací pryž pod krytem víčka a dvoustupňový systém vysouvání tuhy. Nejdříve se vysouvá vodící trubička, která chrání tuhu před zlomením, následně samotná tuha.
Tento model je dostupný ve variantě pro tuhu HB o síle 0,5 nebo 0,7 mm.
Dodáváno v trojhranné dárkové krabičce.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Mechanická tužka |
| Barva pera | Šedá, Červená |
| Materiál pera | Mosaz |
| Možnost gravírování | Ne |
| Šířka | 2.2, 2 cm |
| Výška | 15.3, 15.5 cm |
| Délka | 1.8, 2 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz