Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
37 g
Vodotěsnost
30 m
Hodinky s unikátním designem po vzoru hodin švýcarských drah. Hodinky Mondaine Classic A658.30323.17SBD1 z řady Classic jsou vhodné pro každodenní nošení. Hledáte jednoduchý a přehledný styl? Mondaine je tou správnou volbou.
Pouzdro modelu Mondaine A658.30323.17SBD1 je vyrobeno z ušlechtilé oceli a hodinky na druce zdrží díky textilnímu řemínku. Přesněji řečeno se jedná o textil z recyklovaných PET lahví s korkovou podšívkou, díky čemž je řemínek velmi příjemný na nošení a také a jeho výroba je šetrná k přírodě.
Velmi přehledný bílý číselník je chráněn tvrzeným minerálním sklíčkem. Hodinová a minutová ručka barevně přesně ladí s ocelovým pouzdrem. Nezaměnitelným symbolem je pro značku Mondaine červená vteřinová ručka.
Vodotěsnost modelu je 30m, což stačí na bezpečné mytí rukou nebo lehký déšť.
S průměrem pouzdra 30 mm se řadí mezi menší dámské hodinky.
Mondaine má dlouhou hodinářskou tradici a hodinky jsou synonymem švýcarské kvality.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Mondaine |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 37 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 763E |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 30 mm |
| Výška pouzdra | 7,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Textil z recyklovaných PET lahví s korkovou podšívkou |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 16 mm |
| Barva náramku | Modrá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Kateřina Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Švýcarská značka Mondaine byla založena v roce 1951 Erwinem Bernheimem a dnes je řízena jeho syny Ronnie a André Bernheimovými. Výroba těchto hodinek probíhá v Mondaine továrně v Biberist ve Švýcarsku. Modely se vyznačují čistým, jednoduchým a snadno čitelným stylem. Hodinky se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů pod dohledem nejlepších švýcarských hodinářů. Mondaine Watch navrhla kolekci kultovních nádražních hodin, které už přes 60 let zdobí všechna švýcarská nádraží.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Mondaine. Něco z historie, zajímavosti a přehled modelových řad najdete v článku na blogu: Nově v Helveti: Značka Mondaine
Informace o výrobci: Mondaine Watch Ltd., Etzelstrasse 27, 8808 Pfäffikon SZ, Švýcarsko / info@mondaine.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: