Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní multipen 2 v 1 od značky Lamy, který spojuje výhody klasického kuličkového pera a stylusu.
Multipen má eloxovaný bílý povrch s černými plastovými doplňky. Nechybí inovativní dvoj-otočný mechanismus, který slouží pro vysunutí kuličkového pera nebo silikonového hrotu stylusu určeného k ovládání dotykových obrazovek.
Dodáváno s černou náplní.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Kuličkové pero |
| Barva pera | Černá, Bílá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Plast |
| Hmotnost | 0.0152 |
| Šířka | 2.3 cm |
| Výška | 17.5 cm |
| Délka | 2.3 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz