Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Edice modelu F77 Mark I uzavírá významnou kapitolu v historii značky Nivada Grenchen – skutečný sběratelský kousek, který vzdává hold duchu původního modelu F77.
Ocelové pouzdro o průměru 37 mm a lug-to-lug 45 mm přinese nevšední zážitek z každodenního nošení. Voděodolnost 100 m a safírové sklo vás nenechají na holičkách v žádné situaci.
Nosit F77 Malachite znamená přijmout změnu – mít odvahu růst, sílu překonávat překážky a moudrost proměnit každý okamžik v příležitost. Každý ciferník je vyřezán z pravého malachitu, takže žádné dvoje hodinky nejsou totožné – váš kus je naprosto jedinečný.
Malachit byl odedávna ceněn jako kámen proměny a ochrany, který dokáže inspirovat k růstu a odolnosti. Jeho podmanivé hluboké zelené pruhy vyzařují vytříbený luxus, zatímco symbolizují obnovu a odvahu přijímat změny. V každodenním životě je malachitu přisuzována schopnost pohlcovat negativitu, navracet rovnováhu a posilovat vnitřní sílu, čímž svého nositele provází neustálým vývojem. Tyto hodinky spojují vytříbenou eleganci s hlubším významem – povyšují každý okamžik na zážitek naplněný smyslem a vitalitou. Nosit je znamená přijmout moudrost proměny, sílu překonávat překážky a krásu znovuzrození.
Limitovaná edice 75 Ks.
Recenze, články a testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Nivada Grenchen |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Soprod P024 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±10 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
38 hodin |
| Rozměr pouzdra | 37 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
45 mm |
| Výška pouzdra | 12,2 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Nerezová ocel |
Spona ![]() |
Překlápěcí |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Korunka šroubovací |
Luminiscence ![]() |
Ano - body |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Patrik Zdvíhal
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Nivada Grenchen, založená ve městě Grenchen ve Švýcarsku v roce 1926, je značka, která byla známá svými hodinářskými inovacemi v 50. a 60. letech s jejich legendárními kolekcemi Antarctic & Chronomaster Aviator Sea Diver. Dnes, téměř o století později, restartovali Nivadu Grenchen s cílem přivést zpět k životu dědictví a designy, které tehdy Nivadu vytvářely.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu nebo v podcastu.
Informace o výrobci: Nivada Grenchen, Asia Fulfillment Center, Montrichard (H.K) Limited, Cable TV Tower No 9 Hoi Shing Road, Hong Kong / contact@nivadagrenchenofficial.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: