| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 160 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 360 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
160 g
Vodotěsnost
50 m
Orient Contemporary Stretto Sun & Moon RA-AK0311N 75th Anniversary Limited Edition oslavují 75 let této japonské značky. Rozšiřují řadu Contemporary a nabídku univerzálně laděných hodinek, vhodných pro každodenní použití.
Modely Orient Stretto vychází z designu oblíbeného modelu Semi Skeleton a zároveň se inspirují městskou krajinou. Klínovité indexy připomínají výškové budovy, kruhový prolis pod indexy naopak představuje oblouky, které se často vyskytují v moderní architektuře. Broušený povrch pouzdra a náramku vhodně narušují leštěné prvky, které zvýrazňují linie hodinek.
Pouzdro hodinek Orient RA-AK0311N30B je vyrobeno z ušlechtilé oceli a v jeho nitru najdeme mechanický strojek Orient F6B24 s automatickým nátahem a rezervou chodu 40 hodin. Samozřejmou funkcí je zastavení vteřinové ručky při nařizování času (tzv. hacking) a zajímavou komplikací je ukazatel denní doby na pozici 5. hodiny, s diskem ukazujícím výjev Měsíce a Slunce. Netradiční je také ukazatel dne v subčíselníku na pozici 10. hodiny, nechybí ani zobrazení data u 3. hodiny. Činnost strojku, pracujícího na frekvenci 21600 polokmitů/hod., lze pozorovat díky speciálně značenému průhlednému dýnku.
Šedý číselník s efektem slunečního brusu a aplikovanými indexy na hodinových pozicích, je chráněn safírovým sklíčkem s vysokou odolností proti poškrábání. Plochu číselníku vhodně oživují oranžová vteřinovka a ručka dne. Voděodolnost tohoto modelu je 50 m, hodinky tedy bez problému odolají běžnému kontaktu s vodou, jako je déšť a mytí rukou. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou hodinky vybavené luminiscenčními ručkami a body u indexů. Hodinky jsou dodávané na ocelovém náramku, který oproti řemínkům vyniká delší životností a činí hodinky univerzálnějšími. Průměr pouzdra je 41,5 mm.
Limitovaná edice je omezena počtem 2500 kusů. Hodinky jsou dodávané ve speciálním balení.
Na oslavu 75 let od založení, představuje značka Orient sérii limitovaných edic v netradičním pojetí.
Spojujícím prvkem všech limitovaných modelů je použití loga Orient z 50. let, napsané kurzívou a speciálního dýnka, které nese nápis „Orient Since 1950 75th Anniversary“ a nechybí na něm ani sériové číslo limitované edice.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Orient |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 160 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Orient F6B24 |
| Přesnost chodu v sekundách | -15/+25 s/den |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 41,5 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
48 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šedá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
překlápěcí spona s bočním otevíráním |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Průhledné dýnko |
| Další funkce | 22 kamenů, 21600 polokmitů/hod, Ukazatel dne/ noci |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské nejprodávanější hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské hodinky s datem Pánské japonské hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské limitované edice hodinek Pánské hodinky nad 10000 Kč Contemporary Contemporary Pánské mechanické hodinky Pánské hodinky s ocelovým náramkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Orient Pánské hodinky Orient
Japonské hodinky Orient jsou známé několika ikonickými modely (například Orient Bambino, Orient Mako, Orient Calendar). Zvláště potápěčské hodinky se těší velkému zájmu. Orient začal produkovat hodinky v roce 1950 a je známý svou filozofií, že není potřeba investovat hromadu peněz do marketingu, ale naopak snížit dostupnou cenu a zvýšit kvalitu. Díky tomu dosahují hodinky Orient ve své cenové relaci na pomyslnou kvalitativní špičku.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Orient.
Informace o výrobci: Seiko Epson Corporation, JR Shinjuku Miraina Tower, 4-1-6 Shinjuku, Tokyo, Japonsko / info@orient-w.co.jp
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: