| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 170 g |
| Vodotěsnost | 200 m |
od 351 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
170 g
Vodotěsnost
200 m
Orient Mako III RA-AA0823L 75th Anniversary Limited Edition oslavují 75 let této japonské značky. Rozšiřují rodinu modelů Mako o vylepšenou třetí generaci, přinášející také nové svěží barvy. Patří do řady Sport a nabízí atraktivní sportovní vzhled inspirovaný potápěčskými hodinkami, díky svým rozměrům a vlastnostem jsou však vhodné i pro každodenní nošení.
Na oslavu 75 let od založení, představuje značka Orient sérii limitovaných edic v netradičním pojetí. Vybraný model zaujme nebesky modrým číselníkem s texturou, připomínající sluneční paprsky. Číselník vyniká hrou světla na svém povrchu a svou podobou evokuje náladu slunečných dnů s nekonečně modrou oblohou a jemným mořským vánkem.
Pěkným detailem hodinek je zlatá vteřinová ručka coby hřejivý sluneční paprsek, anebo logo Orient z 50. let, napsané kurzívou.
Speciální označení nese také dýnko s nápisem „Orient Since 1950 75th Anniversary“ a nechybí na něm ani sériové číslo limitované edice.
Nevšedně modrý číselník, který barevně doplňuje luneta s tmavě modrou vložkou, je chráněn safírovým sklíčkem. Pouzdro hodinek Orient Mako RA-AA0823L je vyrobeno z oceli a skrývá v sobě mechanický strojek Orient F6922 s automatickým nátahem. Strojek má 22 kamenů, frekvence chodu je 21600 polokmitů za hodinu a rezerva nátahu se pohybuje kolem 40 hodin. Krom zobrazení času nabízí funkci ukazatele data a dne v týdnu na pozici 3. hodiny. Tento strojek disponuje také zastavením sekundové ručky při nařizování hodinek (tzv. hackingem) a možností manuálního nátahu. K měření času nejen pod vodou poslouží jednosměrně otočná luneta, výrazné indexy a ručky s luminiscencí pak zajišťují výbornou čitelnost nejen za světla, ale také tmy.
Voděodolnost modelu je 200 m, hodinky tedy zvládnou kontakt s vodou, včetně aktivit jako je plavání. To vše pomáhá zajistit šroubovací korunka a dýnko. Hodinky Orient RA-AA0823L39B jsou dodávané na ocelovém náramku a díky průměru pouzdra 41,8 mm se řadí mezi středně velké hodinky, které budou vyhovovat většině pánských zápěstí.
Limitovaná edice je omezena počtem 6000 kusů. Hodinky jsou dodávané ve speciálním balení.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Orient |
| Určení | Pánské |
| Použití | Potápěčské, Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 170 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Orient F6922 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
40 hodin |
| Rozměr pouzdra | 41,8 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
46,8 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Modrá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Otočná luneta, Korunka šroubovací |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
| Další funkce | 22 kamenů, 21600 polokmitů/hod. |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské nejprodávanější hodinky Pánské ocelové hodinky Sports Mako Mako Pánské hodinky s datem Pánské japonské hodinky Pánské sportovní hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské limitované edice hodinek Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské mechanické hodinky Pánské potápěčské hodinky Pánské modré hodinky Pánské hodinky s ocelovým náramkem Hodinky dárek pro muže Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Orient Pánské hodinky Orient
Japonské hodinky Orient jsou známé několika ikonickými modely (například Orient Bambino, Orient Mako, Orient Calendar). Zvláště potápěčské hodinky se těší velkému zájmu. Orient začal produkovat hodinky v roce 1950 a je známý svou filozofií, že není potřeba investovat hromadu peněz do marketingu, ale naopak snížit dostupnou cenu a zvýšit kvalitu. Díky tomu dosahují hodinky Orient ve své cenové relaci na pomyslnou kvalitativní špičku.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Orient.
Informace o výrobci: Seiko Epson Corporation, JR Shinjuku Miraina Tower, 4-1-6 Shinjuku, Tokyo, Japonsko / info@orient-w.co.jp
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: