| Pohon | Manuální |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 2 923 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Manuální
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Modelová řada PRIM BRUSEL 42 93-011-469-00-1, je volně inspirována klasickými společenskými primkami, jejichž vznik je datován do roku 1964. Design hodinek a zejména grafické zpracování číselníku reflektuje trendy nově vznikajícího průmyslového výtvarnictví v tehdejším Československu a je tedy možné jej zahrnout do období označovaného jako Bruselský styl. Na minimalistickém číselníku jsou číslice 12,3,6,9 definovány tak, aby byl zdůrazněn jejich elegantní tvar nesoucí rukopis tohoto stylu.
Hodinky jsou osazeny cylindrickým safírovým sklem, které respektuje tvar původních plastových skel používaných ve druhé polovině minulého století. Sklo je vybroušené z jednoho kusu safírového krystalu.
Jednoduchý a klasický tvar pouzdra je umocněn sraženou hranou, která probíhá po celém obvodu hodinek od kraje jedné nožky ke druhé. Průměr pouzdra 42 mm se osvědčil u zákazníků, kteří upřednostňují výraznější rozměry pouzdra i u společenských modelů.
Hodinky jsou osazeny in-house mechanickým strojkem PRIM kalibr 93.00 s ručním nátahem, korunku zdobí piktogram Novoměstských oblouků, který odkazuje na místo výroby hodinek. Řemínek z krokodýlí kůže vhodně doplnil exkluzivní vzhled tohoto modelu.
Osobní dovoz: U tohoto modelu nabízíme možnost osobního dovozu (Praha a Středočeský kraj) hodinek garantem značky. V případě zájmu uveďte poznámku do objednávky, ozveme se vám. Více informací zde.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | České |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Manuální |
| Strojek | PRIM KALIBR 93 |
| Přesnost chodu v sekundách | -6s /+24s / 24 h |
Rezerva chodu ![]() |
48 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
52,9 mm |
| Výška pouzdra | 12,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Krokodýlí kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Průhledné dýnko, Bez datumovky |
Akumulátor ![]() |
Ne |
| Baterie | Ne |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Manufacture 1949 Manufacture 1949 Pánské hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské bílé hodinky Pánské české hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské manuální hodinky Pánské mechanické hodinky Značky Pánské hodinky s koženým řemínkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské hodinky Prim
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.