| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 428 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
PRIM Lady Elegant: Šperk, který tiká v rytmu vaší osobnosti
Objevte harmonii mezi jemnou ženskou estetikou a poctivou hodinářskou mechanikou. PRIM Lady Elegant jsou navrženy pro ženy, které nehledají pouhý módní doplněk, ale vyžadují kvalitu bez kompromisů. Dominantou tohoto modelu je úchvatný perleťový číselník, který pod plochým safírovým sklem s antireflexní úpravou rozehrává jemnou hru barev a odlesků. Čistý design doplňují lístkové ručky a vkusně aplikované indexy s praktickou datumovkou na pozici 3. hodiny.
V srdci hodinek bije moderní japonský automatický strojek Miyota 8315. Díky průhlednému dýnku můžete sledovat fascinující pohyb jeho mechanických částí. Výjimečnou vlastností tohoto kalibru je nadstandardní rezerva chodu až 60 hodin – hodinky tak můžete bez obav odložit na celý víkend a v pondělí ráno budou stále přesně ukazovat čas bez nutnosti natahování.
Pouzdro o ideálním dámském průměru 36 mm je vyrobeno z vysoce leštěné ušlechtilé nerezové oceli 316L, která je antialergická a odolná proti poškrábání. Celkový luxusní dojem podtrhuje ručně šitý kožený řemínek zakončený klasickou trnovou sponou v barvě pouzdra, který zajišťuje maximální pohodlí při celodenním nošení.
S hodinkami PRIM Lady Elegant se nemusíte bát běžného života. Vodotěsnost 5 ATM (50m) znamená, že hodinky jsou chráněny při:
Mytí rukou a dešti: Běžný kontakt s vodou jim nijak neublíží.
Sprchování: Hodinky zvládnou i krátký pobyt pod tekoucí vodou.
Poznámka: Přestože těsnění vodu nepropustí, pro zachování dlouhé životnosti a krásy koženého řemínku doporučujeme se přímému kontaktu s vodou vyhýbat.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | PRIM |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské, Univerzální |
| Původ | České |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota 8315 |
| Přesnost chodu v sekundách | -20/+40 / den |
Rezerva chodu ![]() |
60 hodin |
| Rozměr pouzdra | 36 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Perleť |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Bílá |
Rychlostěžejky ![]() |
ano |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum, Průhledné dýnko |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské automatické hodinky Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Automatic Automatic Dámské hodinky Dámské stříbrné hodinky Dámské bílé hodinky Dámské české hodinky Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské hodinky novinky Dámské mechanické hodinky Dámské hodinky s datem Dámské hodinky s koženým řemínkem Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Dámské univerzální hodinky Dámské hodinky Prim PRIM
Myšlenka na výrobu československých náramkových hodinek se poprvé objevila bezprostředně po skončení 2. světové války. Nový závod byl vybudován pod vedením Adolfa Martínka, který se spolu s prvními 15 kolegy pustil do úkolu, který ve své době zvládalo jen 8 zemí světa. První sériově vyráběné náramkové hodinky pod značkou PRIM si zájemci zakoupili v roce 1958. Autorem tzv. stojacího loga PRIM, které se na náramkové hodinky používá od 70. let dodnes, je konstruktér Josef Žid. V roce 1969 se závod na výrobu hodinek v Novém Městě nad Metují zcela osamostatnil od mateřské Chronotechny a získal jméno, které nese dodnes – ELTON.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Po útlumu v 90. letech se podařilo zájem o domácí výrobky postupně oživit v rámci malosériové výroby manufakturního typu. V roce 2008 začala výroba nových mechanických strojků a ELTON hodinářská se zařadila po bok významných hodinářských manufaktur, které si zakládají na ruční práci, preciznosti a individuálním přístupu k zákazníkovi.
Informace o výrobci: ELTON hodinářská, a.s., Náchodská 2105, 549 01 Nové Město nad Metují, Česká republika / info@prim.cz
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: