| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | 67 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 274 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
67 g
Vodotěsnost
50 m
PRIM: Čistá elegance v moderním pojetí
Hledáte hodinky, které jsou sázkou na jistotu? Tento nový koncept nejprodávanějšího modelu je definicí minimalismu a funkčnosti. Díky čistým liniím a jemnému pouzdru se jedná o ideální doplněk pro muže, který preferuje přehlednost, styl a kvalitu bez zbytečných příkras.
Designéři vytvořili model PRIM Linea II 40 Q W01P.13262.A, který adaptuje současné trendy, ale zachovává si svou klasickou tvář. Dominantou je vysoce čitelný číselník s jednoduchými číslicemi a stylovými štíhlými ručkami. Celkový vzhled doplňuje nové logo PRIM a praktické okénko datumovky. Tyto hodinky jsou navrženy tak, aby perfektně seděly na každém zápěstí a doplňovaly jak formální oblek, tak volnočasový outfit.
Srdcem hodinek je špičkový švýcarský strojek Quartz ETA F06.412. Tento bateriový pohon je synonymem pro spolehlivost a vysokou přesnost, na kterou se můžete v každodenním shonu stoprocentně spolehnout.
Pouzdro hodinek je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé oceli, která vyniká svou odolností a dlouhou životností. Pro maximální komfort při nošení je model osazen prvotřídním koženým řemínkem, který časem získává osobitou patinu. Zadní víčko hodinek navíc nabízí prostor pro vaši individualizaci – gravírované věnování či významné datum vytvoří z těchto hodinek skutečně jedinečný osobní kousek.
Model disponuje voděodolností 50m (5 ATM). Hodinky jsou odolné proti dešti, stříkající vodě a zvládnou i běžné mytí rukou či sprchování. Nejsou však určeny pro plavání nebo potápění. Vzhledem ke koženému řemínku však doporučujeme sundat hodinky i před sprchou, jelikož voda rapidně snižuje životnost řemínku.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | PRIM |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské, Univerzální |
| Původ | České |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 67 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | ETA F06.412 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±10 s / rok |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky Pánské hodinky podle značky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské bateriové hodinky (Quartz) Pánské hodinky s datem Pánské stříbrné hodinky Pánské hodinky do 10000 Kč Quartz Quartz Pánské bílé hodinky Pánské české hodinky Pánské hodinky novinky Pánské hnědé hodinky Pánské univerzální hodinky Pánské hodinky s koženým řemínkem Hodinky dárek pro muže Pánské hodinky se safírovým sklíčkem PRIM Pánské hodinky Prim
Myšlenka na výrobu československých náramkových hodinek se poprvé objevila bezprostředně po skončení 2. světové války. Nový závod byl vybudován pod vedením Adolfa Martínka, který se spolu s prvními 15 kolegy pustil do úkolu, který ve své době zvládalo jen 8 zemí světa. První sériově vyráběné náramkové hodinky pod značkou PRIM si zájemci zakoupili v roce 1958. Autorem tzv. stojacího loga PRIM, které se na náramkové hodinky používá od 70. let dodnes, je konstruktér Josef Žid. V roce 1969 se závod na výrobu hodinek v Novém Městě nad Metují zcela osamostatnil od mateřské Chronotechny a získal jméno, které nese dodnes – ELTON.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Po útlumu v 90. letech se podařilo zájem o domácí výrobky postupně oživit v rámci malosériové výroby manufakturního typu. V roce 2008 začala výroba nových mechanických strojků a ELTON hodinářská se zařadila po bok významných hodinářských manufaktur, které si zakládají na ruční práci, preciznosti a individuálním přístupu k zákazníkovi.
Informace o výrobci: ELTON hodinářská, a.s., Náchodská 2105, 549 01 Nové Město nad Metují, Česká republika / info@prim.cz
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: