| Pohon | Bateriový Quartz |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Hmotnost | 79 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 209 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
79 g
Vodotěsnost
50 m
PRIM Lyra: Perleťový skvost pro moderní ženu
Hledáte doplněk, který dokonale podtrhne vaši ženskost v kanceláři i během slavnostního večera? Seznamte se s modelem PRIM Lyra Lady W02P.13218.D – hodinkami, které byly stvořeny pro ženu oceňující prvotřídní kvalitu, eleganci a aktuální módní trendy.
Hodinky PRIM Lyra vás na první pohled upoutají svým perleťovým číselníkem, který v závislosti na světle rozehrává hru populárních lesklých barev. Číselník je vkusně osazen fasovanými indexy a doplněn jemným tištěným minutovým čítačem pro dokonalý přehled o čase.
Pouzdro i náramek jsou vyrobeny z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 316L a obojí je vedeno v barvě bicolor, tedy kombinace stříbrné barvy a růžového zlata. Kombinace broušených a leštěných ploch dodává hodinkám dynamiku a luxusní vzhled. O bezpečí číselníku se stará safírové sklo, které je nejen prakticky nepoškrabatelné, ale díky antitouch a antireflektivní vrstvě zajišťuje perfektní čitelnost bez otisků a odlesků.
Vlastnit PRIM Lyra znamená vlastnit originál. Tato speciální edice je limitována počtem pouhých 200 kusů, přičemž každý exemplář nese své unikátní výrobní číslo. Hodinky jsou dodávány v elegantní krabičce se záručním listem, což z nich činí i ideální dárek k významným životním událostem.
Voděodolnost 50m (5 ATM) zaručuje odolnost proti vodě při běžném používání. Do bazénu hodinky však raději ze zápěstí sundejte.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | PRIM |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | České |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 79 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 31 mm |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Stříbrné, Růžové zlato |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Perleť |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Posuvná zaklapovací |
| Šířka pásku | 18 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské hodinky podle značky Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Dámské bateriové hodinky (Quartz) Dámské hodinky Dámské stříbrné hodinky Dámské hodinky do 10000 Kč Quartz Quartz Dámské české hodinky Dámské hodinky novinky Dámské hodinky s ocelovým náramkem Dámské růžové hodinky Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Hodinky dárek pro ženu Dámské hodinky Prim PRIM
Myšlenka na výrobu československých náramkových hodinek se poprvé objevila bezprostředně po skončení 2. světové války. Nový závod byl vybudován pod vedením Adolfa Martínka, který se spolu s prvními 15 kolegy pustil do úkolu, který ve své době zvládalo jen 8 zemí světa. První sériově vyráběné náramkové hodinky pod značkou PRIM si zájemci zakoupili v roce 1958. Autorem tzv. stojacího loga PRIM, které se na náramkové hodinky používá od 70. let dodnes, je konstruktér Josef Žid. V roce 1969 se závod na výrobu hodinek v Novém Městě nad Metují zcela osamostatnil od mateřské Chronotechny a získal jméno, které nese dodnes – ELTON.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Po útlumu v 90. letech se podařilo zájem o domácí výrobky postupně oživit v rámci malosériové výroby manufakturního typu. V roce 2008 začala výroba nových mechanických strojků a ELTON hodinářská se zařadila po bok významných hodinářských manufaktur, které si zakládají na ruční práci, preciznosti a individuálním přístupu k zákazníkovi.
Informace o výrobci: ELTON hodinářská, a.s., Náchodská 2105, 549 01 Nové Město nad Metují, Česká republika / info@prim.cz
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: