Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Hodinky PRIM Pilot 40 Q 38-916-326-39-1 potěší zejména příznivce sportu a outdoorových aktivit. Díky nápaditému designu jsou však vhodné i pro běžné denní nošení. Model svým vzhledem odkazuje na palubní přístroje, využívané zejména v sovětském letadle typu MIG, který se vyráběl i v ČSSR. Na jeho produkci se podílelo několik československých leteckých závodů.
Dominantním znakem číselníku jsou výrazně kontrastní indexy (čísla). Díky zvláštnímu a nezaměnitelnému fontu se při pohledu na číselník okamžitě vybaví „budíky“ na přístrojové desce legendární stíhačky. Matové pískované pouzdro je upraveno technologií DLC, díky které je povrch velmi odolný vůči poškrábání, korozi, vysokým teplotám i kyselinám. DLC povrch se na rozdíl od laku nemůže odřít nebo loupat, protože ochranná vrstva není jen „nanesena“, ale díky použité technologii je přímo spojena s materiálem pouzdra. Hodinky tak lze nosit i při sportu a jiné fyzické činnosti. Odolnost modelu pak podtrhují velmi kvalitní, textilní NATO řemínky.
Korunka hodinek zaujme svým netradičním designem, který díky výrazným drážkám připomíná blok válce motoru. Na dýnku je laserem vytvořené grafické zpracování názvu modelu Pilot a také označení původu hodinek – Nové Město nad Metují.
Hodinky jsou osazeny švýcarským quartzovým strojkem Ronda 715. Různé barevné varianty číselníku a řemínku, které lze na přání kombinovat, umožňují vybrat model podle osobitého stylu každého zákazníka.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Sportovní |
| Původ | České |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Kalibr 38 (RONDA 715) |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
48,7 mm |
| Výška pouzdra | 11,6 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s DLC úpravou |
| Barva pouzdra | Černé |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Textil |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Modrá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
ručky, číslice, indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské hodinky podle značky Quartz Značky Hodinky dárek pro muže
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz