| Pohon | Manuální |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Hmotnost | |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 3 080 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Manuální
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Tentokrát je to modrá barva, která ozdobí legendární model s názvem Traktor. Temná, krásná a hluboká. Zaujme na první pohled, ať už budete svoje nové „traktory“ kombinovat s formálnějším či volnějším stylem oblékání.
Otevřená edice PRIM Traktor je pokračováním nekonečné inspirace klasickým modelem z 60. let 20. století. Pouzdro o průměru 40 mm umožnilo díky odlehčení a ztenčení okrajů použití safírového skla s větším poloměrem. Hodinky tak opticky působí jako větší, ale zároveň si uchovávají noblesu a lehkost. Kontrast broušených a leštěných ploch umožňuje ještě více vyniknout elegantním tvarům pouzdra.
Nezaměnitelný vzhled, charakteristický pro hodinky Traktor, dodává číselníku vložená kontrastní objímka vykrytá technologií HyCeram®.
Retro nádech modelu respektuje i použití in-house strojku PRIM s ručním nátahem a mimostřednou sekundovou ručkou umístěnou v samostatném subčíselníku. Prosklené zadní víko nabízí průhled na strojek Na designu se podílel společně s týmem z Nového Města nad Metují designér Lukáš Taneček.
Vodotěsnost hodinek je 50m, hodinky tak zvládnou základní kontakt s vodou jako je mytí rukou, déšť či sprcha.
Osobní dovoz: U tohoto modelu nabízíme možnost osobního dovozu (Praha a Středočeský kraj) hodinek garantem značky. V případě zájmu uveďte poznámku do objednávky, ozveme se vám. Více informací zde.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | PRIM |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské, Univerzální |
| Původ | České |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Manuální |
| Strojek | PRIM kalibr 103.00 |
| Přesnost chodu v sekundách | -6s /+24s / 24 h |
Rezerva chodu ![]() |
48 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 11 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Aligátoří kůže |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Tmavě modrá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ne |
| Funkce | Průhledné dýnko, Bez datumovky, Mimostředná vteřinovka |
| Další funkce | Mimostředová vteřinová ručka |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Manufacture 1949 Manufacture 1949 Manufacture 1949 Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Dámské hodinky Dámské stříbrné hodinky Pánské stříbrné hodinky Dámské české hodinky Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské hodinky novinky Dámské manuální hodinky Pánské bílé hodinky Pánské české hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské manuální hodinky Black Friday Black Friday Dámské mechanické hodinky Pánské mechanické hodinky Značky Black Friday Pánské univerzální hodinky Výprodej hodinek Dámské modré hodinky Pánské modré hodinky Dámské hodinky s koženým řemínkem Pánské hodinky s koženým řemínkem Dámské hodinky se safírovým sklíčkem Pánské hodinky se safírovým sklíčkem Dámské univerzální hodinky Dámské hodinky Prim PRIM Pánské hodinky Prim
Myšlenka na výrobu československých náramkových hodinek se poprvé objevila bezprostředně po skončení 2. světové války. Nový závod byl vybudován pod vedením Adolfa Martínka, který se spolu s prvními 15 kolegy pustil do úkolu, který ve své době zvládalo jen 8 zemí světa. První sériově vyráběné náramkové hodinky pod značkou PRIM si zájemci zakoupili v roce 1958. Autorem tzv. stojacího loga PRIM, které se na náramkové hodinky používá od 70. let dodnes, je konstruktér Josef Žid. V roce 1969 se závod na výrobu hodinek v Novém Městě nad Metují zcela osamostatnil od mateřské Chronotechny a získal jméno, které nese dodnes – ELTON.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Po útlumu v 90. letech se podařilo zájem o domácí výrobky postupně oživit v rámci malosériové výroby manufakturního typu. V roce 2008 začala výroba nových mechanických strojků a ELTON hodinářská se zařadila po bok významných hodinářských manufaktur, které si zakládají na ruční práci, preciznosti a individuálním přístupu k zákazníkovi.
Informace o výrobci: ELTON hodinářská, a.s., Náchodská 2105, 549 01 Nové Město nad Metují, Česká republika / info@prim.cz
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: