Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní roller značky Faber-Castell z kolekce Ambition, která klade důraz na unikátní design spojený s funkčností.
Roller má tělo ze vzácné pryskyřice, které doplňují detaily z pochromovaného leštěného kovu. Nechybí ani pružný kovový klip, keramický hrot a nasazovací víčko. Moderní design a prvotřídní materiály jsou zárukou komfortu i při každodenním použití rolleru.
Dodáváno s černou náplní a v dárkové krabičce.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Roller |
| Barva pera | Černá, Šedá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Pryskyřice, Chrom, Kov |
| Hmotnost | 0.036 |
| Šířka | 2.1 cm |
| Výška | 1.8 cm |
| Délka | 16.2 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz