Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní roller značky Lamy z kolekce Safari, která klade důraz na lehkost psaní a nadčasovost psacích nástrojů.
Roller má barevné tělo z tvrzeného ABS plastu, které doplňují detaily a odpružený kovový klip v barvě těla. Nechybí ani ergonomicky upravená úchopová zóna, nasazovací víčko a náplň M 63. Moderní design a rozmanitá paleta barevného provedení rollerů Lamy Safari bezesporu zaujme především mladou generaci.
Dodáváno s náplní a v dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
| Záruka | 2 roky |
| Typ pera | Roller |
| Barva pera | Černá |
| Materiál pera | Plast, Kov |
| Hmotnost | 0.308 |
| Šířka | 3 cm |
| Výška | 16 cm |
| Délka | 3 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz