Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní roller značky Waterman z kolekce Emblème, která vyniká svou nadčasovostí a kvalitními materiály.
Emblème má tělo z pryskyřice v barvě slonovinové kosti a nasazovací víčko z broušené nerezové oceli, které doplňují detaily pokovené chromem. Roller je díky svému modernímu stylu a kvalitnímu zpracování vhodným partnerem pro plnění pracovních i studijních povinností a bezpochyby obstojí u všech uživatelů zakládajících si na stylu a kvalitě psacích nástrojů.
Dodáváno s černou náplní a v elegantní dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Roller |
| Barva pera | Černá, Šedá, Bílá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Ocel, Pryskyřice, Chrom |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.074 |
| Šířka | 5.2 cm |
| Výška | 3 cm |
| Délka | 17.7 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz