Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Moderní roller značky Waterman z modelové řady Hémisphère, která představuje jasný příklad čistého, jednoduchého a luxusního designu.
Roller má lakované tělo a nasazovací víčko z ušlechtilé nerezové oceli, které doplňují detaily pokovené palladiem. Hémisphère se může pochlubit kvalitními materiály, díky čemuž nezklame ani opravdu náročné uživatele. Díky svým vlastnostem dozajista obstojí nejen při každodenním plnění pracovních či studijních povinností.
Dodáváno s černou náplní a v elegantní dárkové krabičce, jejíž podoba se může lišit dle skladové dostupnosti.
Gravírování: Na některá pera je možné laserem vygravírovat jméno, monogram či logo. V případě zájmu o gravírování se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky nebo emailem.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Roller |
| Barva pera | Černá, Šedá, Červená |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Ocel, Palladium |
| Možnost gravírování | Ano |
| Hmotnost | 0.0255 |
| Šířka | 7 cm |
| Výška | 17.7 cm |
| Délka | 3.8 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz