Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Luxusní roller značky Waterman z modelové řady Liaison, která ve svém designu ztělesňuje eleganci a styl.
Roller má černé tělo a nasazovací víčko z kvalitní pryskyřice, které doplňují detaily pokovené 23 karátovým zlatem. Liaison se může pochlubit kvalitními materiály, díky čemuž zaujme i náročné uživatele. Díky svým vlastnostem a luxusnímu designu dozajista obstojí i jako reprezentativní dárek.
Dodáváno v elegantní dárkové krabičce s černou náplní.
| Záruka | 5 roků |
| Typ pera | Roller |
| Barva pera | Černá, Žlutá |
| Barva náplně | Černá |
| Materiál pera | Zlato, Pryskyřice |
| Hmotnost | 0.006 |
| Šířka | 4 cm |
| Výška | 17.5 cm |
| Délka | 7 cm |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz