Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
140 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Seiko 5 Sports SKX Series SRPL99K1 Pepsi® Limited Edition rozšiřují legendární modelovou řadu Seiko 5 o další kousek v potápkovém stylu s menším pouzdrem. Hodinky jsou exkluzivním výsledkem spolupráce mezi Seiko 5 Sports a celosvětově populární značkou nápojů PEPSI.
V archivech Seiko byly červenomodré lunety hodinek Seiko 5 Sports SKX z 90. let oblíbené a mezi sběrateli se začaly neformálně označovat jako „pepsi". Nyní se společnosti Seiko a Pepsi rozhodly svá jména spojit a představit první opravdové Pepsi modely. Jedná se o první oficiální spolupráci svého druhu ve světě hodinek.
Tento nový, exkluzivní model SKX v limitované edici má retro sportovní design s logem PEPSI ve stylu oldschool z 90. let s červenomodrou lunetou na stříbrnobílém číselníku - barevné kombinace oblíbená u fanoušků hodinek Seiko. Hodinky o průměru 38 mm mají logo PEPSI nad 6. hodinou a najdeme ho také průhledném dýnku. Hodinky jsou dodávány ve speciální kovové krabičce, která je navržena jako PEPSI plechovka z 90. let.
Výbornou přehledností vynikající hodinky Seiko SRPL99K1 vychází z oblíbené řady Seiko 5 Sports a zachovávají 4 z 5 detailů, které jsou pro tuto řadu typické. Mechanický strojek s automatickým nátahem, voděodolnost, odolné pouzdro a náramek a zobrazení data a dne v týdnu v jednom okně oceníte při denním nošení i během sportování. Na úrovni 4. hodiny umístěná korunka, která nijak nepřekáží a pohodlně se s ní manipuluje. Ocelové pouzdro hodinek doplňuje pohodlný třířadý ocelový náramek. Věrné prvním modelům Seiko 5, jsou i tyto hodinky odolné a spolehlivé a mohou být ideálním doplňkem při vašich sportovních a volnočasových aktivitách.
Číselník provedený v potápkovém stylu chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Voděodolnost tohoto modelu je 100 m - hodinky zvládnou sprchu a nezaleknou se ani plavání. Rezerva chodu hodinek se pohybuje kolem 41 hodin. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou ručky a indexy opatřeny luminiscencí. Mnohé majitele potěší průhledné dýnko, kterým je možné pozorovat chod strojku 4R36 s frekvencí chodu 21600 polokmitů za hodinu. Průměr pouzdra je příjemných 38 mm a je tak vhodný nejen pro pány, ale také dámy.
Hodinky Seiko 5 Sports SKX Series SRPL99K1 Pepsi® Limited Edition přichází v limitované edici v počtu 7000 kusů a budou dodávané ve speciálním balení.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 140 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R36 |
| Přesnost chodu v sekundách | -35/+45 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
44,2 mm |
| Výška pouzdra | 12,1 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
překlápěcí spona s bočním otevíráním |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Jednosměrně - potápěčská |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Otočná luneta |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ano - Lumibrite |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: