Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
103 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Seiko 5 Sports SRPH67K1 jsou novinkou roku 2021 patřící do legendární modelové řady Seiko 5. Majitele zaujmou speciální designy inspirované hrdiny populární mangy a anime One Piece...
Seiko 5 Sports hrdě představuje kolekci věnovanou japonskému komiksu ONE PIECE. Kolekce obsahuje pět modelů inspirovaných "street style" a ústředními postavami japonského komiksu - Luffy, Zoro, Sanji, Law a Sabo.
Zoro je člen posádky Monkey D. Luffiho a slavný lovec pirátů. Není obdařen žádnou speciální vlastností vzniklou požitím ďáblova ovoce. Ovládá tzv. Santo-ryu boj s třemi meči.
Model Seiko SRPH67K1 je kompletně stvořený podle vybraného hrdiny - ve vzoru číselníku se ukrývá síla Zorova Haki. Černé pouzdro představuje sílu Haki ukrytou v meči a symboly na lunetě jsou symboly tří hrdinových mečů. Korunka nese symbol odkazující na Zorovo umění boje se třemi meči. Dýnko je zdobeno grafikou inspirovanou mečem Wado Ichimonji a motem postavy "I'm going to be the world's greatest swordsman!"
Tmavý číselník, s vyobrazením dne a data na pozici třetí hodiny, chrání tvrzené minerální sklíčko Hardlex. Ocelové pouzdro hodinek s černou PVD úpravou povrchu, doplňuje silikonový řemínek. Hodinky pohání mechanický strojek 4R36 s automatickým nátahem a rezervou chodu kolem 41 hodin. Samozřejmostí je funkce zastavení vteřinové ručky při nařizování času a možnost nátahu korunkou. Strojek je možné pozorovat průhledným, speciálně značeným dýnkem. Předností hodinek je skvělá přehlednost daná použitím výrazných indexů a ruček. Vodotěsnost tohoto modelu je 100 m, s hodinkami tak můžete bez problémů plavat. Díky průměru pouzdra 42,5 mm jsou řazeny mezi středně velké hodinky, vhodné pro většinu pánských zápěstí.
Hodinky budou dovávány ve speciálním balení odpovídajícím dané postavě. Součástí bude kód pro možnost stažení ilustrace speciálně vytvořené pro tuto příležitost. Limitovaná edice je omezena 5000 ks pro celý svět.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 103 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R36 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +45 až -35 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42,5 mm |
| Výška pouzdra | 13,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Silikon |
Spona ![]() |
Trnová |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
Korunka šroubovací ![]() |
Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy, Lumibrite |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: