Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
87 g
Vodotěsnost
200 m
BAZAROVÝ KUS - hodinky nošeny minimálně. Vlásečnice na pouzdru a na sponě. Fotografie jsou reálné bazarového kusu. Pouhým okem vlásečnice nejsou moc vidět.
Hodinky Seiko Alpinist SPB245J1 z řady Prospex Land, rozšiřují nabídku velmi úspěšných modelů "Alpinist". Jsou moderní předělávkou původního modelu Seiko Laurel Alpinist z roku 1959, prvních sportovně zaměřených hodinek značky. Od své předlohy přebírají charakteristický design, ale jejich provedení je postaveno na aktuálních technologiích. Disponují mechanickým strojkem z řady 6R, safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem, šroubovacím dýnkem a korunkou, zaujmou průměrem pouzdra 38 mm, svým odkazem a neotřelým vzhledem.
Ocelové pouzdro hodinek Seiko SPB245J1 je doplněno černým koženým řemínkem. Tmavě zelený číselník s výrazným značením hodinových pozic je chráněn safírovým sklíčkem s vnitřním antireflexem, které je vysoce odolné proti poškrábání. Lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách zajišťuje silná luminiscence na ručkách a indexech. Hodinky disponují ukazatelem data na pozici 3. hodiny. Poháněny jsou mechanickým strojkem s automatickým nátahem Seiko 6R35, s rezervou chodu 70 hodin. Hodinky potěší své majitele průhledným dýnkem, umožňujícím sledovat chod strojku s frekvencí 21 600 polokmitů za hodinu. Voděodolnost 200 m, je podpořena šroubovací korunkou a dýnkem. Díky průměru pouzdra 38 mm jsou hodinky vhodné pro pány i dámy.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 200 m |
| Hmotnost | 87 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 6R35 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +25 až -15 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
70 hodin |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Výška pouzdra | 12,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Zelená |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 19 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
Korunka šroubovací ![]() |
Ano |
Luminiscence ![]() |
Lumibrite |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Unisex hodinky Black Friday Prospex Hodinky dárek pro muže Hodinky dárek pro ženu 6R35 Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: