| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Hmotnost | 89 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 551 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
89 g
Vodotěsnost
50 m
Hodinky Seiko Presage Cocktail Time SRPM06J1 Sakura Aviation jsou novinkou roku 2026 rozšiřující nabídku dámských modelů "Cocktail Time", u nichž je nepřehlédnutelným prvkem číselník, často jemná textura, jasné barvy a oslnivá hra světla. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních dámských hodinek.
Série hodinek "Cocktail Time" zahrnuje modely, z nichž každý je inspirován jiným koktejlem s vlastním barevným vzorem. Všechny verze jsou provedeny v typickém designu s netradičním číselníkem, který celé řadě zajistil velkou popularitu. Inspirací tomuto modelu byl koktejl Sakura Aviation.
Jemně růžový perleťový číselník modelu Seiko SRPM06J1 zaujme svou barevnou vertikální gradací. Perleť se v kolekci Cocktail Time objevuje vůbec poprvé a toto provedení se inspiruje jarní náladou při vychutnávání osvěžujícího koktejlu při sledování rozkvetlých japonských sakur. Ani tomuto modelu nechybí vteřinová ručka ve tvaru koktejlového míchátka. Číselník chrání klenuté sklíčko Hardlex, zintenzivňující hru světla na měnícím se povrchu.
Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, který má 23 kamenů a rezervu chodu až 41 hodin. Strojek nabízí funkci data, umístěného na pozici půl páté.
Ocelové pouzdro hodinek je doplněno novým pětiřadým zužujícím se náramkem, dodávajícím hodinkám velmi elegantní vzhled. Obojí přichází v barevném provedení bicolor, v kombinaci stříbrné a růžovozlaté barvy. Voděodolnost tohoto modelu je 50 m. Průměr pouzdra činí pro dámská zápěstí ideálních 34 mm.
Kolekce Seiko Cocktail Time rozšiřuje svou nabídku o modely s novými číselníky, přinášející osvěžující letní vánek do celé kolekce. Všechny jsou inspirované uměním mistra baramana Hisashi Kishiho – hlavního barmana v tokijském Star Baru. V tomto případě se předlohou hodinek stal koktejl "Sakura Aviation", vychlazenou směs ginu, likéru maraschino, citronové šťávy, likéru sakura a crème de violette. Růžovozlaté prvky jsou navrženy tak, aby vhodně doplňovaly jemné růžové tóny číselníku.
Limitovaná edice je omezena 9000 kusy. Hodinky budou dodávané ve speciálním balení, laděném do pudrově růžového odstínu.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 89 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R35 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +45 až -35 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 34 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
40,4 mm |
| Výška pouzdra | 10,9 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné, Zlaté |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Růžová perleť |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 17 mm |
| Barva náramku | Bicolor |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Další funkce | 23 kamenů, 21.600 polokmitů/hodina |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dámské automatické hodinky Dámské nejprodávanější hodinky Dámské ocelové hodinky Dámské společenské hodinky Dámské zlaté hodinky Dámské japonské hodinky Dámské stříbrné hodinky Dámské hodinky limitované edice Dámské hodinky nad 10000 Kč Dámské hodinky novinky Dámské mechanické hodinky Dámské hodinky s datem Dámské hodinky s ocelovým náramkem Dámské hodinky Seiko Dámské růžové hodinky Hodinky dárek pro ženu Dámské hodinky s minerálním sklíčkem Presage Presage Cocktail Time Cocktail Time Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: