| Pohon | Automatický |
| Materiál pouzdra | Ocel |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Hmotnost | 67 g |
| Vodotěsnost | 50 m |
od 508 Kč měsíčně • Spočítat splátky Porovnat Dotaz
Zobrazit další produkty značky
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
67 g
Vodotěsnost
50 m
Seiko SSK049J1 jsou modelem z řady Seiko Presage a kolekce "Cocktail Time", u nějž je nepřehlédnutelným prvkem číselník, jeho jemná textura, jasné barvy a oslnivá hra světla. Díky svému specifickému vzhledu jsou skvělou volbou při výběru elegantních pánských hodinek.
Kolekce hodinek "Cocktail Time" zahrnuje modely, z nichž každý je inspirován jiným koktejlem s vlastním barevným vzorem. Všechny verze jsou provedeny v typickém designu s jemným vzorem na číselníku, který celé řadě zajistil velkou popularitu. Předlohou číselníku těchto hodinek byl koktejl Silver Bullet.
Hodinky Seiko Presage SSK049J1 jsou původně modele určeným pouze pro americký trh, které se však díky velkému zájmu dostávají také do Evropy. Mají stříbřitě třpytivý číselník s typickou paprskovitou strukturou a plastickými indexy na pozicích hodin. Číselník evokuje pohled skrze koktejlovou sklenku. Modrá GMT ručka je inspirována její stopkou, zatímco zlatá vteřinová ručka symbolizuje míchátko s elegantní rukojetí.
Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 4R34, který má 24 kamenů a rezervu chodu až 41 hodin. Hodinkám nechybí ani ukazatel data na klasické pozici 3. hodiny a navíc nabízí funkci GMT, které je určena výraná modrá 4. ručka a velmi citlivě zakomponovaná 24hodinová stupnice. GMT ručku lze nastavovat v hodinových krocích nezávisle na hodinovce a minutovce.
Číselník chrání klenuté tvrzené minerální sklíčko Hardlex, zintenzivňující hru světla na strukturovaném povrchu. Pouzdro hodinek doplňuje černý kožený řemínek z teletinky, zakončený překlápěcí sponou. Chod mechanického strojku můžete sledovat průhledným dýnkem. Voděodolnost tohoto modelu je 50 m. Průměr pouzdra je ideálních 40,5 mm.
Kolekce Seiko Cocktail Time je inspirovaná japonskou koktejlovou kulturou a uměním mistra baramana Hisashi Kishiho – hlavního barmana v tokijském Star Baru. V tomto případě se předlohou hodinek stal koktejl "Silver Bullet", namíchaný z ginu, kummelu a citronové šťávy.
Recenze, testy:
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 67 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R34 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +45 až -35 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40,5 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
47,5 mm |
| Výška pouzdra | 12,8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
překlápěcí spona s bočním otevíráním |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Duální čas / GMT, Průhledné dýnko |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Pánské automatické hodinky Pánské ocelové hodinky Pánské společenské hodinky Pánské hodinky s datem Pánské japonské hodinky Pánské stříbrné hodinky Pánské bílé hodinky Pánské hodinky nad 10000 Kč Pánské hodinky novinky Pánské mechanické hodinky Pánské hodinky s GMT (druhý čas) Pánské hodinky s koženým řemínkem Pánské hodinky Seiko Hodinky dárek pro muže Pánské hodinky s minerálním sklíčkem Presage Presage Cocktail Time Cocktail Time Seiko
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
1 → Zkontrolujeme, vyčistíme a nastavíme
Ověříme funkčnost, nastavíme čas, datum a hodiny pečlivě vyčistíme.
2 → Pečlivě zabalíme do bublinek
Aby se hodinky neměly šanci poškodit. Používáme speciální vakuové polštářky.
3 → Pojistíme proti poškození u dopravce
Pro jistotu hodinky pojistíme proti rozbití, není se tak čeho bát.
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: