Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
137 g
Vodotěsnost
50 m
Seiko Presage SRPL19J1 Style 60's European Limited Edition jsou limitovanou edicí navrženou pouze pro evropský trh a rozšiřují řady série Style 60's. Designem odkazují na jeden z důležitých milníků v historii značky - představení prvních japonských náramkových hodinek s chronografem, Seiko Crown Chronograph z roku 1964.
Na první hodinky Seiko s funkcí stopek odkazuje model celkovým vzhledem, konkrétně pak použitým tvarem skla, fasetovanými indexy, či tvarem ruček. Sérii charakterizují retro prvky v moderním pojetí. Mírně zaoblené pouzdro kopíruje tvar zápěstí pro větší pocit pohodlí při každodenním nošení. Doplňuje jej ocelový třířadý článkový náramek a součástí balení je navíc také pískový textilní řemínek podšitý kůží. Pro snadnou výměnu řemínků jsou nožky hodinek vrtané. Pískový řemínek skvěle podtrhne modré tóny číselníku a lunety hodinek.
Seiko SRPL19J1 jsou vyvedené v lehce přepracovaném přehledném retro sportovním designu, vycházejícím z historického modelu.
Světle modrý číselník s efektem slunečního brusu doplňují stříbrné ručky a indexy na pozicích hodin. Chráněné jsou charakteristicky zakřiveným klenutým tvrzeným minerálním sklíčkem Hardlex. Číselník potěší svou úpravou, díky níž mění svůj vzhled v závislosti na úhlu dopadajícího světla.
Hodinky pohání mechanický strojek s automatickým nátahem 4R35, jehož chod lze pozorovat průhledem v dýnku. Rezerva chodu se pohybuje kolem 41 hodin. Z funkcí hodinky nabízí ukazatel data na pozici 3. hodiny. Pro lepší čitelnost při zhoršených světelných podmínkách jsou ručky a body u indexů opatřené luminiscencí.
Průměr pouzdra dosahuje 40,8 mm. Voděodolnost tohoto modelu je 50 m - hodinky zvládnou kontakt s vodou během deště, mytí rukou, ojediněle sprchu.
Limitovaná edice exkluzivně dostupná pouze pro evropský trh je omezena 3000 kusy, prodejci v ČR budou disponovat pouze jednotkami kusů. Hodinky budou dodávané ve speciální krabičce s textilním řemínkem béžové barvy navíc.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 137 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R35 |
| Přesnost chodu v sekundách | Maximální odchylka +45 až -35 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 40,8 mm |
Délka pouzdra (lug-to-lug): ![]() |
47 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Světle modrá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel |
Spona ![]() |
překlápěcí spona s bočním otevíráním |
| Šířka pásku | 20 mm |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a body |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Po-Čt 9-19
So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: