Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Hardlex
Hmotnost
103 g
Vodotěsnost
100 m
Limitovaná edice hodinek Seiko SRPB74K1 je další novinkou již tak populární řady Seiko 5. Svým tvarem pouzdra mohou připomínat legendární Seiko Turtle. Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého náramku. Jsou skvělou volbou, pokud hledáte spolehlivé automatické hodinky s rozměrově větším pouzdrem.
Model Seiko SRPB74K1 pohání automatický kalibr 4R36 s rezervou chodu až 41 hodin. Jeho precizní provedení můžete sledovat průhledným dýnkem hodinek. Číselník chrání minerální sklíčko Hardlex. Pozlacené ocelové pouzdro hodinek je doplněno hnědým koženým řemínkem. Vodotěsnost tohoto modelu je 100M, s hodinkami tak můžete beze strachu plavat. Nechybí ani ukazatel data a dne. Na hodinkách zaujme výrazný hnědý ciferník opatřený plastickými indexy na pozicích hodin. Dynamický vzhled hodinky získavají použitím minutové škály vyznačené po obvodu ciferníku. Čitelnost po přechodu do temného prostředí usnadňuje aplikace luminiscenční vrstvy na ručky a indexy hodinek. Na neobvyklost modelu upozorňuje v první řadě červeně vyvedený nápis Limited Edition, číslice 5 na konci vteřinové ručky, řadící model do řady Seiko 5 a vzor průhledného dýnka hodinek. Průměr pouzdra činí 44 mm.
Hodinky Seiko SRPB74K1 patří do limitované edice jara 2017. Firma Seiko nezveřejnila maximální počet kusů, ve kterých budou tyto hodinky vyrobeny. Jejich výroba bude omezena dosud neznámým časovým úsekem, kdy budou továrny Seiko tento model vyrábět. Pokud tedy o jejich nákupu uvažujete, pak doporučujeme rozhodně neotálet!
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Seiko |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Japonské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 103 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | 4R36 |
| Přesnost chodu v sekundách | -10/+25 / den |
Rezerva chodu ![]() |
41 hodin |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Hardlex |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Hnědá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ano - Lumibrite |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Darina Vokrojová
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Historie značky Seiko sahá svou až do roku 1881. Tyto japonské hodinky doslova změnily svými patenty svět hodinařiny a vděčíme jim za neuvěřitelný pokrok. Quartzové hodinky Seiko Astron způsobily revoluci a staly se standardem pro ostatní značky. Společnost Seiko osazuje své hodinky strojky vlastní výroby a vyrábí si také své baterie. Firma je také sponzorem mistrovství světa, olympiád a jiných akcí díky čemuž má velkou oblibu mezi sportovci.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Seiko už dlouhá léta patří mezi absolutní světové špičky v hodinářském průmyslu. Se svým mottem "inovace a elegance" tak přináší pokrokovou technologii v dokonalém provedení. Mezi pyšné majitele Seiko hodinek patří například Novak Djokovic a Darya Klishina, nosil je také herec Sean Connery.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Seiko.
Informace o výrobci: Seiko Group Corporation, 26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku, Tokyo, Japonsko / +81-3-3564-2111
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: