Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Praktická sada dvou kapesních notesů značky Moleskine pro každou příležitost. Sešity mají pružnou vazbu a každá ze stran se dá snadno vyjmout. Právě proto se skvěle hodí jak pro každodenní zápisky, tak i jako praktický pomocník při plánování pracovního nebo školního dne. Papír s gramáží 70 g/m2 neobsahuje žádné kyseliny. Sešity navíc obsahují dvoubarevné samolepky.
Rozměry: 13 x 21 cm, 48 listů
Velikosti zápisníků:
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 13 cm |
| Výška | 21 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
čistý |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Zelená, Oranžová, Modrá, Žlutá |
| Počet listů | 48 |
| Gramáž papíru | 70 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz