Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Skicář značky Moleskine je vhodný na kresby, skici, malby i poznámky. Bude zkrátka skvělým pomocníkem pro zachycení každé inspirace. Pyšní se kartonovou vazbou s viditelným švem a kvalitními listy vyrobenými z papíru slonovinové barvy s gramáží 120 g/m² , které se dají snadno vytrhnout. Nechybí ani pořadač poznámek a leták s historií Moleskine. Papír navíc neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 21 x 13 cm, 44 listů
Velikosti zápisníků:
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 13 cm |
| Výška | 21 cm |
| Velikost diáře | A5 (L) |
Lineatura ![]() |
čistý |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Černá, Hnědá |
| Počet listů | 44 |
| Gramáž papíru | 120 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz