Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Skicář SketchPad značky Moleskine je vhodný na kresby, skici, malby i poznámky. Bude zkrátka skvělým pomocníkem pro zachycení každé inspirace a nápadu.
Skicář má pružnou, ve hřbetu šitou kartonovou vazbu s viditelným švem. Papír slonovinové barvy s gramáží 120 g/m² neobsahuje žádné kyseliny. Jednotlivé listy se pyšní vysokou kvalitou a dají se snadno vytrhnout. Nechybí ani kapsa na vizitky a drobnosti a leták s historií MOLESKINE.
Rozměry: 21 x 29,7 cm 24 listů
Velikosti skicářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.751 |
| Šířka | 21 cm |
| Výška | 29.7 cm |
| Délka | 1.7 cm |
| Velikost diáře | A4 (XXL) |
Lineatura ![]() |
čistý |
| Desky | měkké |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 24 |
| Gramáž papíru | 120 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz