Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Skicář prvotřídní značky Moleskine je vhodný na kresby, skici, malby i poznámky. Bude zkrátka skvělým pomocníkem pro zachycení každé inspirace. Pyšní se pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách, praktickou pružnou páskou, která brání samovolnému otevírání a šikovnou kapsou na vizitky a drobnosti. Nechybí ani textilní záložka a leták s historií MOLESKINE. Papír s gramáží 165 g/m² navíc neobsahuje žádné kyseliny.
Rozměry: 29,7 x 42 cm, 48 listů
Velikosti zápisníků:
| Záruka | 2 roky |
| Šířka | 29.7 cm |
| Výška | 42 cm |
| Velikost diáře | A3 |
Lineatura ![]() |
čistý |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá, Červená, Modrá |
| Počet listů | 48 |
| Gramáž papíru | 165 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz