Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Akvarelový skicář od celosvětově známé značky Moleskine je vhodný na kresby, skici a malby vodovými barvami. Bude zkrátka skvělým pomocníkem pro zachycení každé inspirace.
Pyšní se pevnou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách a praktickou pružnou páskou, která brání samovolnému otevírání. Papír s gramáží 200 g/m² je tvořen z 25% bavlněným vláknem - lisovaným za studena, identickým po obou stranách a speciálně vytvořeným pro Moleskine. Vyznačuje se unikátní schopností - pojme velké množství vody.
Rozměry: 21 x 29,7 cm, 30 listů
Velikosti skicářů:
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 0.521 |
| Šířka | 29.7 cm |
| Výška | 21 cm |
| Délka | 1.8 cm |
| Velikost diáře | A4 (XXL) |
Lineatura ![]() |
čistý |
| Desky | tvrdé |
| Barva diáře | Černá |
| Počet listů | 30 |
| Gramáž papíru | 200 g |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
František Žváček
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz