Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
64 g
Vodotěsnost
30 m
Suunto Core All Black jsou ryze outdoorové hodinky v klasickém provedení. Hodinky mají kompozitové pouzdro, hliníkovou lunetu, minerální sklíčko a elastomerový řemínek. Vodotěsnost je testována podle potápěčského standardu a dosahuje reálných 30 m. Pro outdoor jsou hodinky vybaveny barometrem, výškoměrem a kompasem. Dále hodinky zobrazují odhadované časy východu a západu slunce, vývoj atmosferického tlaku, mají teploměr, hloubkoměr, stopky a další funkce, které Vám pomohou zdolat např. Vámi vytoužený zasněžený vrchol kopce. Obrovskou výhodou hodinek Suunto Core je pak uživatelsky vyměnitelná baterie.
Vlastnosti:
Celým označením jde o Suunto Core All Black SS014279010
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Suunto |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Sportovní, Outdoorové |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 64 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | ∅ 49,1 mm |
| Výška pouzdra | 14,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Kompozit |
| Barva pouzdra | Stříbrné |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Digitální |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Elastomer |
| Barva náramku | Černá |
Budík ![]() |
Ano |
| Datum | Ano |
Duální čas ![]() |
Ano |
Kompas ![]() |
Ano |
Otočná luneta ![]() |
Obousměrně otočná |
| Podsvícení | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Ukazatel dne v týdnu ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu, Otočná luneta, Stopky, Kompas, Budík, Podsvícení, Teploměr, Výškoměr, Barometr |
| Baterie | Ano |
| Další funkce | Upozornění na blížící se bouři, východ/západ slunce, záznam vývoje nadmořské výšky a atmosferického tlaku, hloubkoměr, uživatelsky vyměnitelná baterie |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jan Kobilka
+420608790330
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Suunto se narodilo v roce 1936 ve Finsku a v počátku se zabývalo výrobou buzol. Ty nejdříve sloužily válečným účelům, ale už v 50. letech minulého století začala produkce rychleustalovacích buzol pro orientační běh.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
V roce 1987 Suunto začíná s výrobou prvního a revolučního počítače pro potápěče. První Suunto hodinky vznikají zmenšením takového počítače do velikosti pouhých hodinek v podobě modelu Suunto Spyder (rok 1997). Hned o rok později přichází model Suunto Vector - první outdoorové hodinky vybavené "ABC" funkcemi (altimetr - barometr - compass neboli výškoměr - barometr - buzola). Model se stal velmi oblíbeným mezi horolezci a dobrodruhy. Na světě tak zřejmě neexistují hodinky, které by toho z Himálaje viděly více.
V současnosti je Suunto předním výrobcem počítačů pro potápěče, sportovních hodinek a navigačních přístrojů. Čistý finský design, perfektní zpracování, nejmodernější technologie a spolehlivost i v extrémních podmínkách. To dělá Suunto hodinky výjimečnými.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Suunto.
Informace o výrobci: Suunto Oy, Tammiston kauppatie 7 A, 01510 Vantaa, Finsko / support@suunto.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: