Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Plast
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
100 m
Pánské švýcarské hodinky Swiss Military Hanowa 4302.27.007 Twilight II z řady Land (dříve Challenge line) nabízí moderní sportovní vzhled a kvalitní parametry v kombinaci s přijatelnou cenou.
Hodinky mají plastové pouzdro a sportovní silikonový řemínek. Analogový ciferník chrání minerální sklíčko. Hodinky jsou vybaveny o ukazatel data a luminiscenční ručičky a indexy. Voděodolnost modelu Hanowa 4302.27.007 Twilight je 100m (10 atmosfér). Velikostně se řadí mezi větší hodinky a to díky velikosti pouzdra 47 mm.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Swiss Military Hanowa |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 47 mm |
| Výška pouzdra | 14 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Plast |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Materiál pásku | Silikon |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky a indexy |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Hodinky Swiss Military Hanowa (zkráceně často označovány jako hodinky SMH) vyrábějí hodinky již více než 50 let. Specializují se na sportovní hodinky s vysokou odolností. Do jejich kolekce patří jak Quartz hodinky, tak plně automatické modely. Zakladatelem společnosti je Hans Noll, od jeho jména je odvozen název společnosti Hans Noll Watches - Hanowa.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Značka je držitelem označení Swiss made. Hanowa používá vysoce kvalitní ocel 316L, švýcarské strojky a luminiscenci v technologii SuperLuminova. Většina modelů hodinek Hanowa je vybavena safírovým sklem. Od roku 2014 je Hanowa licencovaným členem švýcarské konferederace, což podtrhuje vysoké standardy kvality při výrobě hodinek.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Swiss Military Hanowa.
Informace o výrobci: Hanowa AG, Industriestrasse 5, 4313 Möhlin, Švýcarsko / info@hanowa.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti nebo Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: