Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Minerální
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Společenské hodinky Timex TW2Y47200QY pocházejí z unikátního spojení kolekce Essex a řady Lab Collab, která vzniká ve spolupráci s umělci, designéry, kulturními institucemi a značkami, jejichž modely jsou vše, jen ne tradiční.
Na ocelovém pouzdře o průměru 46 mm je použita kombinace leštěné a broušené povrchové úpravy ve zlatém provedení. Černý číselník slouží jako podklad pro výrazné masivní ručky opatřené luminiscencí, ale především dává vyniknout výraznému zlatému nápisu Victory Royale, inspirovanému legendární hrou FORTNITE. Model disponuje jednoduchým datumovým okénkem, jež se nachází na tradiční pozici 3. hodiny. Vše pak chrání minerální sklíčko.
Baterií poháněné quartzové hodinky disponují voděodolností 50 m (5 ATM), díky čemuž zvládnou základní kontakt s vodou při mytí rukou, dešti či sprchování. Model je vybaven ocelovým náramkem o šířce 22 mm, který dokonale ladí s pouzdrem.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | TIMEX |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Rozměr pouzdra | 45 mm |
| Výška pouzdra | 11,5 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Zlaté |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ne |
| Materiál pásku | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
Spona ![]() |
překlápěcí |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Zlatá |
Rychlostěžejky ![]() |
ne |
| Datum | Ano |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Barbora Šebestíková
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Timex je americká značka cenově dostupných hodinek, která byla založena už v roce 1854 ve Waterbury ve státě Connecticut, kde sídlí dodnes. Výrobce se v současnosti soustředí na výrobu celé řady různých druhů hodinek, od čistě sportovních digitálních Ironman, až po formální mechanické Marlin nebo velmi populární a designově mimořádně vydařenou retro řadu Q Reissue, která vychází z každodenních hodinek ze 70. až 90. let.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Hodinky od tohoto výrobce si v průběhu desetiletí právem vysloužily reputaci výborného poměru ceny a výkonu, který je při "běžném" denním nošení samozřejmě velmi vítaný. Synonymem pro Timex je pak jejich slogan 'It takes a licking and keeps on ticking', který firma začala používat v 50. letech minulého století.
V dnešní době je Timex notoricky proslulý četnými kolaboracemi se známými i méně známými značkami a osobnostmi, z nichž často vznikají unikátní a sběratelsky ceněné kousky. První významná spolupráce tohoto druhu spatřila světlo světa už v roce 1930, kdy Timex vydal společně se společností Disney řadu hodinek inspirovaných Mickey Mousem - ty je tehdy dokonce zachránily před finančním krachem.
Informace o výrobci: Timex.com, Inc., 6 Armstrong Road, Shelton, CT 06484, USA / 1-203-346-5000
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: