Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
104 g
Vodotěsnost
50 m
Švýcarské hodinky Tissot Chemin des Tourelles Automatic Chronograph T139.462.36.298.00 spadají do řady T-Classic Chemin des Tourelles. Hodinky zaujmou elegantním a nadčasovým vzhledem.
Hodinky Tissot T1394623629800 mají pouzdro vyrobené z ušlechtilé oceli v úpravě PVD barvy růžového zlata, které je doplněno hnědým koženým řemínkem. V jeho nitru spolehlivě pracuje švýcarský mechanický strojek s automatickým nátahem ETA Valjoux A05.231, který vychází ze strojku Valjoux 7753. Rezerva chodu strojku činí až 68 hodin, pracuje s frekvencí 4 Hz (28 800 kyvů za hodinu) a má 29 kamenných uložení. Strojek disponuje funkcí stopek, hackingu a možností manuálního nátahu. Vlásek setrvačky tohoto strojku je vyroben ze slitiny Nivachron, která je odolnější vůči magnetickému poli a teplotním změnám a má vliv na lepší přesnost hodinek.
Číselník hnědé barvy je chráněn vypouklým safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou, které je maximálně odolné vůči poškrábání. Voděodolnost tohoto modelu je 50m, zvládne tedy základní kontakt s vodou jako déšť nebo sprcha. Průměr pouzdra činí 42mm, hodinky tak skvěle sednou na většinu pánských zápěstí.
Délka řemínku je 115 + 75 mm.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Tissot |
| Určení | Pánské, Dámské, Unisex |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 104 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | ETA A05.231 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
Rezerva chodu ![]() |
68 hodin |
| Rozměr pouzdra | 42 mm |
| Výška pouzdra | 15,1 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel s PVD úpravou |
| Barva pouzdra | Růžové zlato |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Hnědá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Motýlová spona |
| Šířka pásku | 21 mm |
| Barva náramku | Tmavě hnědá |
| Datum | Ne |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Stopky, Průhledné dýnko, Bez datumovky |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ne |
| Další funkce | vlásek Nivachron |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Tissot je tradiční hodinářská značka a zároveň největší švýcarský výrobce hodinek. Značka od svého založení v roce 1853 sídlí v městečku Le Locle v podhůří Jury. Plus v logu symbolizuje především kvalitu a spolehlivost, jimiž jsou hodinky Tissot ve světě proslulé. Cílem zakladatele bylo vyrábět skvělé hodinky za skvělou cenu a zároveň být tradičním inovátorem, takže z dílny Tissotu pochází množství hodinářských patentů a prvenství – například Tissot Antimagnétique (1930; první antimagnetické hodinky), Tissot Idea (1971– první plastové mechanické hodinky) nebo Tissot T-Touch Expert Solar (2014 – první solárně poháněné dotykové hodinky.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Tissot je oficiálním partnerem Tour de France, závodů Moto GP, hokeje nebo basketbalu a nabízí kolekce s těmito sporty spojené. Více o značce se dočtete v článku na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Tissot. Více na TissotWatches.com.
Informace o výrobci: Tissot SA, Chemin des tourelles 17, 2400 Le Locle, Švýcarsko / info@tissot.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: