Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové
Hmotnost
127 g
Vodotěsnost
100 m
Pánské hodinky Tissot Couturier Automatic T035.627.16.051.00 spadají do řady T-Classic. Nabízí oblíbený sportovně-elegantní design, díky nemuž budou skvělým společníkem pro každou příležitost.
Model Tissot T0356271605100 je poháněn automatickým švýcarským strojkem C01.211 s 15 kameny. Jeho detailní zpracování je možné pozorovat průhledným dýnkem. Rezerva chodu činí při plném natažení až 45 hodin. Mimo funkce času je vybaven o ukazatel data, stopky a tachymetr. Datumovku nalezneme u indexu 3. hodiny.
Hodinky jsou vyrobeny v kombinaci ocelového pouzdra a koženého řemínku. Ciferník je chráněn antireflexním safírovým sklem, jenž je vysoce odolné vůči poškrábání. Díky vodotěsnosti do 100 metrů (10 ATM) není nutné hodinky sundávat z ruky ani při plavání, či třeba šnorchlování.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Tissot |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 127 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | C01.211 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±20 s / den |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Výška pouzdra | 14,84 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Průhledné zadní víko ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 24 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
Tachymetr ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Stopky, Tachymetr |
| Baterie | Ne |
Luminiscence ![]() |
Ručičky |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Martin Jasovský
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Tissot je tradiční hodinářská značka a zároveň největší švýcarský výrobce hodinek. Značka od svého založení v roce 1853 sídlí v městečku Le Locle v podhůří Jury. Plus v logu symbolizuje především kvalitu a spolehlivost, jimiž jsou hodinky Tissot ve světě proslulé. Cílem zakladatele bylo vyrábět skvělé hodinky za skvělou cenu a zároveň být tradičním inovátorem, takže z dílny Tissotu pochází množství hodinářských patentů a prvenství – například Tissot Antimagnétique (1930; první antimagnetické hodinky), Tissot Idea (1971– první plastové mechanické hodinky) nebo Tissot T-Touch Expert Solar (2014 – první solárně poháněné dotykové hodinky.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Tissot je oficiálním partnerem Tour de France, závodů Moto GP, hokeje nebo basketbalu a nabízí kolekce s těmito sporty spojené. Více o značce se dočtete v článku na blogu.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Tissot. Více na TissotWatches.com.
Informace o výrobci: Tissot SA, Chemin des tourelles 17, 2400 Le Locle, Švýcarsko / info@tissot.ch
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: