Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Ocel
Materiál sklíčka
Safírové - antireflexní
Hmotnost
120 g
Vodotěsnost
100 m
Hodinky Aviator Jungmann Watch jsou odvozeny od německého dvoumístného cvičného letounu Bücker Bü 131 Jungmann užívaného za druhé světové války. Stejně jako toto letadlo, jsou i tyto hodinky velmi kvalitní, kompaktní a lehce udržovatelné. Disponují pevným ocelovým pouzdrem, ocelovou lunetou a speciální technologií permanentního osvětlení trigalight. Na výběr je ze dvou druhů pásků: ocelový a kožený.
Model je od roku 2017 též označován jako Traser T5 Aviator Jungmann a je zařazen do kolekce s názvem Traser T-Collection. Verze s koženým řemínkem se označuje 100384.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Značka | Traser |
| Určení | Pánské |
| Použití | Letecké, Společenské |
| Původ | Švýcarské |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 120 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 5030.D |
| Rozměr pouzdra | 46 mm |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Ušlechtilá ocel |
| Materiál sklíčka | Safírové - antireflexní |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
Víko na závit ![]() |
Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
Spona ![]() |
Ano |
| Šířka pásku | 22 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
Otočná luneta ![]() |
Ano |
Stopky ![]() |
Ano |
| Funkce | Datum, Otočná luneta, Stopky, Trigalight |
| Baterie | Ano |
Luminiscence ![]() |
Trigalight - bílá, oranžová |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jakub Novák
+420252252308
Út-Čt 9-19
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Traser získal světovou proslulost zejména díky své luminiscenční technologii trigalight®. Na hodinky Traser tak uvidíte i v absolutní tmě! Osvětlení Trigalight nepotřebuje baterii ani jakýkoli další zdroj světla, speciální zacházení či údržbu. Hodinky Traser jsou extrémně odolné a vyrábí se z těch nejkvalitnějších materiálů. Od roku 1991 je používají americké vojenské jednotky.
Recenze modelů a další zajímavosti o značce najdete také na blogu.
Nově se od jara 2018 řadí hodinky do skupin Traser Tactical Adventure Collection a Traser Active Lifestyle Collection.
My hodinky z historického hlediska řadíme stále do původních modelových řad, jenž jsou uvedeny níže.
Více o značce Traser se můžete dozvědět v našem článku.
Helveti.cz je autorizovaným prodejcem a specialistou značky Traser.
Informace o výrobci: traser swiss H3 watches, Freiburgstrasse 624, 3172 Niederwangen, Švýcarsko / info@traser.com
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek dle vlastního výběru. Dárky jsou odstupňované podle hodnoty objednávky.
Od 0 Kč = Čistící hadřík, který využijete na sklíčka hodinek, ale také na brýle.Od 2 500 Kč = Zkracovač tahů, náramek hodinek si upravíte přesně na ruku.
Od 3 500 Kč = Plátěná taška Helveti.
Od 4 000 Kč = Cestovní pouzdro Donut.
Od 10 000 Kč = Kuličkové pero Parker.
Od 15 000 Kč = nůž Mikov.
Od 25 000 Kč = Nůž Victorinox Waiter s 9 funkcemi.
Od 35 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 2 hodinky).
Od 40 000 Kč = Rolovací kožené cestovní pouzdro, ochrání až 3 hodinky.
Od 50 000 Kč = Kožené cestovní pouzdro (na 3 hodinky).
Od 70 000 Kč = MultiTool Leatherman REV 832130.
Od 100 000 Kč = Dřevěný box na hodinky Helveti.
Od 150 000 Kč = Natahovač Helveti černý.
A k tomu navíc 5letá záruka (podmínky prodloužené záruky zde) a doprava zdarma (od 3 000,-).
Pozn.: Dárky slouží pro internetové objednávky. Na prodejně je nenabízíme.
Dárky si můžete prohlédnout zde: